Fonoskopia - profesjonalne ekspertyzy i opinie biegłych sądowych

O NAS

O NAS

Stale staramy się być wyjątkową firmą. Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c. koncentruje się na dostrczaniu wysokiej jakości usług dla naszych klientów a w szczególności Prokuratury i Sądów.

Dodatkowo, nasze wysiłki wykraczają poza dostarczanie wyjątkowych usług tym, którzy ich potrzebują. Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c. prowadzi badania i bierze udział w wielu inicjatywach, aby stale rozwijać naszą branżę i pomagać wymiarowi sprawiedliwości.

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c. wdraża strategię, aby przyspieczyć rozwój poprzez innowację i wzmacnianie możliwości współpracy i organizacji. Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c. stale poszukuje możliwości rozwoju technologii i produktów, które będą miały większy wpływ na bezpieczeństwo ludzi.

  

Aktualne stawki ekspertów w postępowaniach sądowo - prokuratorskich wynoszą:

a. biegły mgr 1,81% z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 31,97 zł/godzina + 23% VAT

b. biegły dr 2,55 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 45,04 zł/godzina + 23% VAT

c. biegły dr hab. 3,08 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 54,41 zł/godzina + 23% VAT

d. biegły prof. 3,93 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 69,42 zł/godzina + 23% VAT

 

Pobieramy materiał porównawczy do identyfikacji mówców na terenie całej Polski.

Możemy wydawać opinie zespołowe (3 ekspertów fonoskopii).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.