Fonoskopia - profesjonalne ekspertyzy i opinie biegłych sądowych

FONOSKOPIA

FONOSKOPIA

Oferujemy profesjonalne ekspertyzy i opinie z zakresu fonoskopii wykonywane przez doświadczonych ekspertów mających status biegłych sądowych.

Znajdziesz tu szczegółowe informacje o naszych usługach i kontakt do zespołu obsługi klienta.

Dzięki technice śledczej takiej jak fonoskopia możliwe jest zbadanie autentyczności nagrań, odtworzenie oraz zapisanie treści rozmów, identyfikacja rozmówców na podstawie profesjonalnej analizy mowy. Fonoskopia także jest w stanie pomóc przy korekcji nagrań, poprawieniu zrozumiałości mowy. Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem profesjonalnych badań fonoskopijnych i przygotowywaniem opinii w tym zakresie.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników w obszarze fonoskopii, a także współpracujemy z uznanymi ekspertami w tej technice śledczej. Dysponujemy zaawansowaną aparaturą niezbędną do przeprowadzania badań sygnałów dźwiękowych z różnych źródeł. Przeprowadzamy analizy nagrań cyfrowych i analogowych wykonanych z wykorzystaniem urządzeń podsłuchowych, telefonów komórkowych, dyktafonów i innych sprzętów, sporządzamy charakterystyki urządzeń nagrywających, posiadamy doświadczenie w zakresie odzyskiwania utraconych nagrań z urządzeń cyfrowych. Realizujemy usługi obróbki cyfrowej nagrań wraz z określeniem zakłóceń i zniekształceń dźwięku i ich niwelacji. Dodatkowo przeprowadzamy transkrypcję nagrań oraz potwierdzamy ich autentyczność. Kolejnym obszarem działalności naszej firmy w dziedzinie fonoskopii jest rozpoznawanie głosów z pobieraniem materiałów porównawczych i ich analizą, opracowywanie profilu psychologicznego badanego głosu.

Badania i opinie fonoskopijne przygotowujemy na potrzeby sądów, między innymi w przypadkach gróźb karalnych, korupcji, podżegania do czynów karalnych, spraw rozwodowych, przestępstw zorganizowanych, fałszywych alarmów oraz spraw dotyczących naruszenia dóbr osobistych. Pracujemy także na indywidualne zlecenie.

Zapewniamy profesjonalną i przekrojową obsługę dla każdego z naszych klientów. Działamy z wykorzystaniem najnowszych technologii, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Nasze ekspertyzy i opinie odznaczają się wysokim poziomem merytoryczności. Jednocześnie gwarantujemy atrakcyjne ceny. Gdy niezbędne jest skorzystanie z usług ekspertów w dziedzinie fonoskopii, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej firmy.

 

Przy zleceniach realizowanych na mocy postanowienia wydanego przez organy Policji, Prokuratury, Sądów oraz innych organów prowadzących postępowanie przygotowawcze ostateczny koszt opinii ustalany jest na podstawie kalkulacji wynikowej, wg faktycznego czasu pracy z zastosowaniem stawek za godzinę pracy określonych w § 2 i 3 Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 kwietnia 2013 r. w sprawie określenia stawek wynagrodzenia biegłych, taryf zryczałtowanych oraz sposobu dokumentowania wydatków niezbędnych do wydania opinii w postępowaniu karnym (Dz. U. z 2013 r. Nr 508), oraz poniesionych wydatków uwzględnionych w karcie pracy eksperta oraz oświadczeniu/rozliczeniu wydatków Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych, stanowiących – w zakresie wydatków – oświadczenia wskazane w § 8 wymienionego rozporządzenia.

 

Aktualne stawki ekspertów w postępowaniach sądowo - prokuratorskich wynoszą:

a. biegły mgr 1,81% z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 31,97 zł/godzina + 23% VAT

b. biegły dr 2,55 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 45,04 zł/godzina + 23% VAT

c. biegły dr hab. 3,08 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 54,41 zł/godzina + 23% VAT

d. biegły prof. 3,93 % z kwoty bazowej 1.766,46 zł - 69,42 zł/godzina + 23% VAT

 

Dane do postanowienia o powołaniu biegłego przez Policję, Prokuratury i Sądy:

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych s.c.

ul. Mickiewicza 63

01-625 Warszawa

Prosimy o wystawianie postanowień według powyższych danych!

 

Pobieramy materiał porównawczy do identyfikacji mówców na terenie całej Polski.

Możemy wydawać opinie zespołowe (3 ekspertów fonoskopii).

 

www.opinie-medyczne.pl

www.opinie-ksiegowe.pl

www.fonoskop.pl

www.opinie-antropologia.pl

www.opinie-wypadek.pl

www.opinie-monitoring.pl

www.opinie-toksykologia.pl 

www.opinie-grafolog.pl  

www.odzyskiwanie-smsow.pl 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.